+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Andain 1. #1
  Belfer
  Administrator Belfer is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  10

  Domyślnie Andain  W skład grupy Andain wchodzą - Josh Gabriel, Mavie Marcos i David Penner  Josh Gabriel

  Urodził się w 1972 roku, a za swoje początki uważa tworzenie muzyki na komputerze od połowy lat 80tych. Jego styl produkcji wprowadza słuchacza w trancową podróż. W świecie muzyki tanecznej Josh zadebiutował takim kawałkiem jak "Wave3" oraz wystepem w jakże słynnym już duecie Gabriel & Dresden. Współpracował z takimi gwiazdami muzyki klubowej jak DJ Tiesto, Way Out West, Rodger Goode, 4 Strings, Paul Oakenfold i Beber&Tamara. John był także założycielem "Mixman Technologie" oprogramowania do tworzenia remixów, był odpowiedzialny za twórczość oraz sprawy techniczne produktu przez 8 lat. Zajmował się różnorodnymi sprawami związanymi z muzyką np.: zajmował się masteringiem Soundtracku z filmu Alladin, który został wydany przez Disney'a, montował dźwięki w grze "Oddworld", zajmował sie także akustyką dla - Warner Brother's Films, Sony Music oraz Disney Studios. John był absolwentem Kalifornijskiego instytutu sztuki i studiował w instytucie muzycznym w Den Hague w Holandii.  Mavie Marcos

  Urodziła się w 1982 roku. Jest kompozytorką oraz liryczką, śpiewała przez wiekszą część swojego życia. Jest klasycznie wprawioną wokalistką. Grała w wielu muzycznych przedstawieniach teatralnych, takich jak: "Pirates of Penzance", "West Side Story" oraz "The Best Little Whorehouse in Texas". Najważniejszy występ to "Queen of the Night" w czarodziejskich fletach Mozarta. Po dzisiejszy dzień Mavie studiuje medycynę na uniwersytecie Bastyr.


  David Penner
  Dawid urodził się w 1977 roku. Zajmuje się on muzyką od 15 lat. Opanował grę na gitarze akustycznej, elektrycznej, basowej, sitarz'e, pianinie oraz saksofonie. Uczył się grać na sitarze z George'm Ruckert'em oraz na jazzowym saksofonie z Andy Netter'em. Grywał w wielu zespołach takich, jak "Nine Headed Cactus", "Gage" i "Kickbacks". Tak samo jak u Mavie i Josh'a muzyka jest jego pierwszą miłością. Dawid jest także absolwentem szkoły lotniczej i astronautycznej "Massachusetts Institute of Technology"

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

   

Tagi dla tego tematu

ciekawe strony internetowe