+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Preety Pink 1. #1
  Belfer
  Administrator Belfer is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  10

  Domyślnie Preety Pink


  Pretty Pink

  „Pretty Pink Rockz”
  , krzyczy ogromna rzesza fanów, która z eventu na event stale rośnie. Pretty Pink jest przyjemnością dla uszu i oczu. Jej charakter, wygląd oraz jej fantastyczne odczucie dla prawdziwego dźwięku, są powodem aby nazwać ja talentem, w dzisiejszych czasach, kiedy scena muzyczna jest wciąż zdominowana przez mężczyzn.
  Mieszanka groove, house po dźwięki minimalne z dobra dawka seksapilu, jak jej prowokacyjne i inspirujące wejścia za konsole powodują u wszystkich ekstaze. Pomimo jej młodego wieku, w czasach gdy dominuje digital, ona stawia na „old school” używając vinyli. Po zafascynowaniu się elektroniczna muzyka, życiem nocnym, eventami, Anna szybko odkryła , ze ma do tego żyłkę i chciała czegoś więcej.
  Stało się jasne, w którym kierunku powinno zmierzać jej życie. Przez jej miłość do różowego koloru, szybko znalazł się dla niej pseudonim. Przez przyjaciół określana jako pozytywnie zakręcona, zawsze w subtelnym różu, i do tego ładna, czarująca „pretty”. Tak narodziła się „Pretty Pink”. Samokrytyka i motywacja popychała ja do pracy.
  Jej wysokie wymagania, co do jakości, a nie ilości, oraz nacisk ciągłego polepszania zobowiązuje. Pytania organizacyjne i rezerwacje mnożyły się. Powstał prawdziwy HYPE Pretty Pink. Narodziła się gwiazda...
  Jej talent został szybko dostrzeżony i została namówiona na swój pierwszy występ na żywo przed publicznością w KLIMA CLUB LOUNGE Ilsenburg. Przed 1000 krzyczących i bawiących się ludzi jej „Coming- Out” jest marzeniem każdego artysty.
  Pretty Pink jest multi talentem. Pracuje również jako projektantka. Organizuje własne wystawy i studiuje MEDIENDESIGN. Mogłaby się również nazywać ”busy” Pink. Zawsze głodna wiedzy i sukcesu. To jest to co dla „Pretty Pink” ma znaczenie, i dlatego jako osoba jest tak ceniona. Swoja błyskawiczną karierę prowadzi na scenach muzyki house w Maroku, Francji, Włoszech, Holandii, Kanady, Libanii, Austrii, Czechach, Polsce, Brazylii, Szwajcarii.
  Highlight jej dotychczasowej kariery jest niezliczony. Grala w Brazylii na „Ladies Esphera Festival”, na Love Parade, Nature One i SMS. Kluby takie jak Time Supper Club Montreal, New Autodromo Bari, Maxxim Club Berlin, Essence Club Essen zaliczają się do jej najlepszych referencji. Na niej pojawiły się utwory takich artystów jak Steve Angelo, Ian Carey i David Guetta.

  So make the World go round, just PINK UP YOUR SOUND!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

   

Tagi dla tego tematu

ciekawe strony internetowe