+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Audioriver 2013 @ Płock, plaża nad Wisłą 26-28.07.2013

 1. #21
  Gorecki
  Senior Member Gorecki is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  7

  Domyślnie Odp: Audioriver 2013 @ Płock, plaża nad Wisłą 26-28.07.2013

  W tym roku zmieniamy koncepcję sobotnich Warsztatów i oddajemy Was w ręce Akademii Menedżerów Muzycznych oraz Musoneo.pl. Klik po więcej info

  ]

  ***
  Na tydzień przed festiwalem obejrzyj after movie z edycji 2012
  ]

  Oraz przypomnienie:

 2. #22
  Gorecki
  Senior Member Gorecki is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  7

  Domyślnie Odp: Audioriver 2013 @ Płock, plaża nad Wisłą 26-28.07.2013

  Konkurs na najlepsze zdjęcia z Audioriver 2013

  Organizator Audioriver – agencja Spółka Akcyjna – ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcia z tegorocznej edycji płockiego festiwalu. Fotografie pięciu zwycięzców zostaną wydrukowane w dużym formacie i wyeksponowane 30 sierpnia podczas warszawskiej imprezy z Jamesem Holdenem. Zgłoszenia można przesyłać do soboty, 24 sierpnia.

  W konkursie mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które zostały uwiecznione na fotografiach, a nie autorzy zdjęć. Ostatecznie zwycięzcami będą jednak zarówno uczestnik konkursu, jak i fotograf, bo oboje otrzymają darmowy bilet na imprezę, gdzie zobaczą swoje zdjęcie zaprezentowane kilkusetosobowej publiczności.

  „Nie szukamy profesjonalistów, którzy zasypią nas pięknymi panoramami i wizerunkami gwiazd imprezy” – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Szukamy zdjęć konkretnych uczestników – fotografii robionych przez znajomych, dla znajomych. Chcemy spojrzeć na Audioriver z tej perspektywy i zaprezentować ją szerzej.”

  Z nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 10-15 zdjęć, które w poniedziałek, 26 sierpnia zostanie poddanych głosowaniu internautów w serwisie Facebook. Pięciu zwycięzców będzie mogło zobaczyć swoje zdjęcia wydrukowane w formacie B1 lub B2 i zaprezentowanych 30 sierpnia na Spokojnej 15 w Warszawie, czyli podczas imprezy z gwiazdą muzyki elektronicznej, Jamesem Holdenem.

  „Zachęcam wszystkich, którzy chcieliby pokazać światu, jak w ostatni weekend lipca bawili się w Płocku. Zdjęcia finalistów najpierw zobaczy kilkadziesiąt tysięcy użytkowników naszego fanpage’a, a potem kilkaset osób obecnych na evencie. Jest też wielce prawdopodobne, że ta mini galeria pojawi się także na naszych kolejnych wydarzeniach, włączając w to przyszłe edycje Audioriver.” – dodaje Napora.

  Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wraz z wymaganymi oświadczeniami należy przesłać do 24 sierpnia na adres organizatora konkursu. Szczegółowe informacje znajdują się na ].


 3. #23
  Gorecki
  Senior Member Gorecki is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  7

  Domyślnie Odp: Audioriver 2013 @ Płock, plaża nad Wisłą 26-28.07.2013

  Wracamy nad rzekę

  Rezerwujcie każdy czwartkowy wieczór aż do końca roku, bo zaczynamy retransmisje z Audioriver! Zapraszamy do audycji DJ Pasmo w Czwórce Polskim Radiu o 21:05, gdzie usłyszycie występy m.in. Tale Of Us, Eda Rusha, Submotion Orchestra, Dusky, Nymfo b2b Klute, Monoloc i Marcina Czubali.

  W odróżnieniu od transmisji na żywo, którą Czwórka prowadziła podczas festiwalu, tym razem – w większości przypadków – usłyszycie całe koncerty! Na pierwszy ogień, 14 listopada – połowa fantastycznego występu Tale Of Us

  Player online: ]

  Częstotliwości Czwórki: ]

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

   
ciekawe strony internetowe