+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Jarosław Kaczyński STRACIŁ wszystkie OSZCZĘDNOŚCI! 1. #1
  Belfer
  Administrator Belfer is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  10

  Domyślnie Jarosław Kaczyński STRACIŁ wszystkie OSZCZĘDNOŚCI!

  W ciągu zaledwie roku oszczędności Jarosława Kaczyńskiego (62 l.) zmalały o ponad 100 tysięcy złotych. Jeszcze w 2010 r. miał odłożone 111 tys. złotych. Z jego najnowszego oświadczenia majątkowego wynika, że dziś mu zostało zaledwie 7 tys. złotych. Na co poszły te pieniądze? Jak się dowiadujemy, większość pochłonęły koszty opieki nad chorą mamą Jadwigą Kaczyńską (85 l.) i dostosowanie domu do jej potrzeb.


  W sumie w 2010 roku Kaczyński wydał ok. 264 tysiące złotych (150 tys. poselskiej pensji plus 104 tys. oszczędności). Nic dziwnego, że majątek prezesa tak się skurczył. Od miesięcy opiekuje się mamą Jadwigą (85 l.), która po długiej chorobie mieszka teraz w ich rodzinnym domu na warszawskim Żoliborzu.
  Jak się dowiedzieliśmy, prezes PiS musiał przystosować mieszkanie do potrzeb staruszki. Poza tym zapewnia jej stałą opiekę pielęgniarki i lekarza. - Jarek jest wspaniałym synem. Za wszelką cenę chce zabezpieczyć mamie jak najlepsze warunki - zdradza nam jeden ze współpracowników Kaczyńskiego. - Wszystko jest teraz podporządkowane pani Jadwidze. Można powiedzieć, że prezes stworzył w domu mały szpital. Choć sam żyje skromnie, dla mamy nie oszczędza na niczym. Bardzo dużo wydaje na leki - dodaje nasz informator.

  Kolejnym poważnym wydatkiem, który nadszarpnął budżet prezesa PiS, był pomnik, jaki stanął na warszawskich Powązkach. Jak pisaliśmy w "Super Expressie", Kaczyński za własne pieniądze postawił na cmentarzu symboliczną mogiłę Lecha (+61 l.) i Marii (+67 l.) Kaczyńskich. Co prawda najpierw planował umieścić tylko specjalną tablicę na rodzinnym grobowcu, ale w końcu zdecydował się postawić okazały pomnik. Według naszych szacunków, wystawienie takiego grobu kosztowało ok. 20 tys. złotych.
  Jarosław Kaczyński, nie licząc 1/6 domu, którą odziedziczył po ojcu, właściwie nie ma żadnego majątku i należy do najbiedniejszych parlamentarzystów. Nie posiada samochodu ani żadnych papierów wartościowych.


  źródło: se.pl

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

   

Tagi dla tego tematu

ciekawe strony internetowe