+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Klub Restan - Krzeczowice 1. #1
  Belfer
  Administrator Belfer is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  10

  Domyślnie Klub Restan - Krzeczowice


  Początki działalności klubu RESTAN sięgają 1993 roku, w którym zaczął funkcjonować jako miejscowy pub. Na tym jednak nie poprzestano… Kolejną ideą, jaka zrodziła się tuż po powstaniu, było wykorzystanie jednej z sal i przekształcenie jej w podłogę taneczną, tzw. “dancefloor”. Pomysł ten okazał się strzałem w 10, gdyż krzeczowickie dyskoteki z roku na rok osiągały coraz większą popularność.. I w ten właśnie sposób nasz klub stał się jedną z najpopularniejszych dyskotek w okolicy. Dyskoteki “na starym gruncie” odbywały się do października 2001 roku.

  Drugą znamienną datą jest 5 październik 2001 roku, kiedy to zakończono realizację zamysłu powiększenia obiektu. Ta pierwsza strona “nowej historii” na zawsze utrwaliła się w pamięci naszych Klubowiczów. Od tego momentu charakter dyskotek diametralnie się zmienił. Naszych pierwszych gości w zachwyt wprowadził specyficzny klimat i gorąca (znana z dotychczasowych imprez), niepowtarzalna atmosfera. Nowa, ulepszona wersja klubu pozwoliła nam na przyjmowanie większej liczby gości. Imprezy zyskały wielki rozgłos nie tylko na podkarpaciu ale także poza granicami województwa.

  W chwili obecnej klub nieustannie się rozwija. Wiele gwiazd muzyki klubowej a także znakomitych polskich dj-ów odwiedza naszą dyskotekę. Organizowane są również specyficzne dla tego klubu imprezy. W niedalekiej przyszłości planowane są kolejne prace remontowe mające na celu podniesienie standardu obiektu.

 2. #2
  ola25
  Junior Member ola25 is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  0

  Domyślnie Odp: Klub Restan - Krzeczowice

  byłam tam, niestety tylko dwa razy i dość dawno, ale klub super, imprezy wspominam bardzo mile do dziś nie wiem jak jest tam teraz, mam nadzieję że jeszcze się tam wybiorę kiedyś.
  "Cała rzeczywistość zawiera się w chwili obecnej"
  Odwiedź sennik i sprawdź co znaczą ]. Dowiedz się jakie jest ].

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

   

Podobne wątki

 1. 01-24-2011, 10:55
 2. 12-29-2010, 14:42
 3. 12-28-2010, 09:26
 4. 12-01-2010, 12:36
 5. 11-26-2010, 15:12

Tagi dla tego tematu

ciekawe strony internetowe