+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Klub Corrado - Suchowola 1. #1
  Belfer
  Administrator Belfer is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  10

  Domyślnie Klub Corrado - Suchowola  Klub Corrado
  zlokalizowany jest w miejscowości Suchowola, która leży na trasie pomiędzy Radzyniem Podlaskim a Parczewem. Lokal posiada 3 sale, na których grana jest odmienna muzyka. Na Dużej Sali usłyszeć można tak zwaną "muzykę dla wszystkich" - polską muzyke na żywo i koncerty polskich oraz swiatowych gwiazd, na Mniejszej Sali króluje Trance, Techno, Electro i House, natomiast na 3 sali (Hawajskiej) są grane chiloutowe klimaty.

  Gośćmi naszego klubu bywają najlepsi DJ'e oraz zespoły z całej Polski i zagranicy.Klub bierze także czynny udział w imprezach z cyklu: "Power of Bassline" na których zapraszni są najlepsi artyści tego gatunku z całej Polski oraz goście z zagranicy.

  Pierwsza, druga oraz trzecia sala, zaopatrzone są w ultrafiolet, stroboskopy, skanery, neony, rury led, projektory, ruchome głowy i lasery które, urozmaicają zabawę. Dla spragnionych czekają 3 bardzo dobrze zaopatrzone bary oraz ogród Hawajski (Sala letnia) z grillem do waszej dyspozycji. Panuje tam bardzo miła i przyjazna atmosfera, oraz niezapomniany klimat co powoduje, że wszyscy chetnie odwiedzaja swój klub i baluja do samego rana.

  Imprezy trwają od 20.00 do 4.00 rano, a nad wszystkim czuwa profesjonalna ochrona.

  Rezydentem klubu jest: DJ Sushi.

  Autobusy:

  * Kock
  * Radzyń Podlaski
  * Lubartów
  * Lublin
  * Łuków
  * Międzyrzec Podlaski

  Club Corrado
  Suchowola koło Radzynia Podlaskiego
  21-305 Suchowola
  E-mail: Sucha87@wp.pl
  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

  Strona klubu: www.clubcorrado.pl
  Forum klubu: www.cc-team.eu

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

   

Podobne wątki

 1. 12-01-2010, 12:36
 2. 11-28-2010, 12:43
 3. 11-26-2010, 15:12
 4. 05-29-2009, 14:13
 5. 04-28-2009, 08:33

Tagi dla tego tematu

ciekawe strony internetowe