+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Explosion Club - Warszawa 1. #1
  Belfer
  Administrator Belfer is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  10

  Domyślnie Explosion Club - Warszawa  Explosion Club
  – nowy klub w Warszawie, mieści się na Gocławiu przy ul. Wał Miedzeszyński 646. Położenie przy jednej z głównych arterii miejskich zapewnia łatwy i dogodny dojazd z całej Warszawy i okolic.

  Explosion Club to nowoczesny klub o niepowtarzalnym wystroju, obszerna sala taneczna , eleganckie VIP room-y , duże loże zarówno na parterze jaki na antresoli a do tego profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sprawią , że każda impreza w naszym klubie będzie zaliczona do udanych !

  Tylko w Explosion co weekend usłyszysz najlepszą muzykę graną przez doświadczonych dj-ów , znane i popularne gwiazdy zobaczysz na żywo w czasie licznie organizowanych koncertów.+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

   

Podobne wątki

Tagi dla tego tematu

ciekawe strony internetowe