+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Orange: promocje na Internet, bonusy za doładowania 1. #1
  Belfer
  Administrator Belfer is on a distinguished road
  Siła Reputacji
  10

  Domyślnie Orange: promocje na Internet, bonusy za doładowania

  Sieć Orange ponownie zmodernizowała nieco swoją ofertę – i ma dwie nowe propozycje dla swoich klientów. Zarówno tych, którzy głównie rozmawiają i nie chcą się nawet szczególnie wiązać umową, jak i dla fanów mobilnego Internetu. Za doładowania na przykład można dostać nawet 200-minutowy bonus, a surfowanie może być prawie o jedną trzecią tańsze.

  Promocja na Internet w sieci Orange

  Nowa oferta internetowa ważna jest od wczoraj, a pozwala obniżyć abonament bez jednoczesnego spadku limitu transferu. Po prostu – w taryfie Orange Free 59 operator postanowił na cały czas trwania umowy obciąć comiesięczne zobowiązanie do 49 złotych. W ramach abonamentu nadal dostępny jest:

  * transfer miesięczny 4 GB
  * nielimitowany transfer w godzinach nocnych

  Abonament spada o 10 zł, jeśli kupujemy nową aktywację lub przedłużamy umowę w opcji Orange Free 59, decydując się jednocześnie na zakup modemu do korzystania z mobilnego Internetu. Jeżeli jednak nie jest nam on do niczego potrzebny, to w wersji oferty bez modemu mamy rabat w wysokości 27% – również na cały okres trwania umowy (dostępne: 24, 30 lub 36 miesięcy).

  Orange Grupa – bonus do 200 minut za doładowanie

  Tutaj warunkiem skorzystania z bonusu jest stworzenie grupy liczącej od 5 do 10 osób, w ramach usługi Orange Grupa. Jak to zrobić? Inicjator grupy może założyć ją wysyłając SMS o treści GRUPA pod numer 610 (koszt: 20 groszy). W ten sposób staje się liderem i może zapraszać i dodawać do niej swoich znajomych.
  Kiedy już zbierzemy wymaganą liczbę osób, możemy zacząć zbierać bonusy. Pierwsze doładowanie wykonane przez osobę z grupy rozpoczyna 48 godzinną rundę, w trakcie której pozostali użytkownicy też powinni doładować swoje konta. Jeżeli zrobią to co najmniej 3 osoby, za każdą wydaną złotówkę dostaną 1 minutę na połączenia.
  Jeszcze przyjemniej jest, jeśli swoje konta doładują w tym czasie wszyscy dodani do grupy. Liczba dodatkowych minut zostaje wówczas podwojona.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

   

Podobne wątki

Tagi dla tego tematu

ciekawe strony internetowe